Viser: Skip Navigation LinksStartside > Alle hunder > Statistikk

Statistikk

 
Vis statistikk :

På denne siden vil du finne informasjon om:
5899
hunder (3005 hann hunder, 2894 tisper)
10230
Hundejournaler
2338
Hundeprestasjoner
5597
Hunde egenskaper
Bitt (772)
Hode (1)
Høyde (Skulderhøyde) cm (62)
Kondisjon (45)
Labber (alle 4 labber set sammen) (121)
Labber antall støttende tær (643)
Labber antall tær (714)
Labber hver for seg (5)
Lengde (bryst_halerot) cm (4)
Pelsfarge (3091)
Størrelse (27)
Tredeputer (17)
Tredeputer antall (10)
Vekt kg. (76)

44
Hundeomtaler
3363
Hunde eier
253
Kenneler
764
Hundebilder
283
Hundedokumentasjoner
Antall valp for:

ÅrAntall
2018 71: Hundeliste
2017 119: Hundeliste
2016 159: Hundeliste
2015 167: Hundeliste
2014 119: Hundeliste
2013 183: Hundeliste
2012 176: Hundeliste
2011 128: Hundeliste
2010 185: Hundeliste
2009 140: Hundeliste
2008 174: Hundeliste
2007 168: Hundeliste
2006 149: Hundeliste
2005 196: Hundeliste
2004 145: Hundeliste
2003 184: Hundeliste
2002 156: Hundeliste
2001 139: Hundeliste
2000 128: Hundeliste
1999 122: Hundeliste
12345
Antall kull og avkom for:

ÅrAntall kullAntall avkomgjn. avkomAntall hannAndel hannAntall tispeAndel tispeAntall farAntall morPeriodeEffektiv populasjonAntall hann i avlAntall tispe i avl
2018 17 52 3,06 24 46,15 28 53,85 16 17 2014_2018 77 36 42
2017 32 80 2,50 42 52,50 38 47,50 27 32 2013_2017 101 46 57
2016 33 97 2,94 53 54,64 44 45,36 25 32 2012_2016 124 57 69
2015 29 86 2,97 51 59,30 35 40,70 22 28 2011_2015 126 58 70
2014 25 69 2,76 36 52,17 33 47,83 19 21 2010_2014 121 58 64
2013 21 61 2,90 34 55,74 27 44,26 18 21 2009_2013 121 58 64
2012 28 80 2,86 46 57,50 34 42,50 22 27 2008_2012 122 56 67
2011 22 53 2,41 27 50,94 26 49,06 15 21 2007_2011 115 56 60
2010 22 62 2,82 36 58,06 26 41,94 16 20 2006_2010 113 56 58
2009 18 39 2,17 13 33,33 26 66,67 14 17 2005_2009 99 47 53
12345678
Levende hunder (opp til 12 år gammel med ukjent tilstand og ikke død):
Land/AlderTotalLevende00010203040506070809101112131415161718
Norge32707494872948868637237472336262011104   
Sverige78329681525212135282240172118114342 1
USA562103 2433131341351012141222  
Finland434173661293111114142316181792 2  
Danmark3547238465145543442 2111 
Frankrike13127 4 522322221 1 1   
Nederland13181224935729911654 21  
Tyskland11874122614594137733321 1
Sveits6834 133 525523212     
Tsjekkia27221134 341212        
123
Antall kullstørrelse per år:
År/KullstørrelseTotal010203040506
201823267440
201747101511920
201654811171341
2015581010191621
20144499141020
2013711226171240
2012641216161640
2011541712141010
201062119181860
2009571811141220
123456789
Antall kullstørrelse per land:
Land/KullstørrelseTotal010203040506
Norge1295262330385253614
USA25611175491281
Sverige24331657760100
Finland1763441573581
Danmark1524136402960
Nederland4312712930
Frankrike3669101010
Tyskland26777500
Sveits20373700
Tsjekkia13252220
12
Første lundehunder:
ÅrLandHundenavn
1930 Norge Flida (Jæger's mor 1930)
1969 Sverige Raggebu's Lundy (2723/69)
1973 Finland Urd Av Enerhaugen (14870/73)
1974 Tyskland Taps (02035/75)
1976 Danmark Øgar Av Enerhaugen (14995/76)
1977 Sveits Freja (01075/78)
1985 England Vensaasen's All Toes (04958/86)
1985 Frankrike Kim II Av Åsen (11641/86)
1986 Canada Linesviken's Ask-Viking (21592/86)
1986 USA Haldis (DK22401/86)
123