Viser: Skip Navigation LinksStartside > Alle hunder > Statistikk

Statistikk

 
Vis statistikk :

På denne siden vil du finne informasjon om:
5766
hunder (2945 hann hunder, 2821 tisper)
9041
Hundejournaler
2329
Hundeprestasjoner
5584
Hunde egenskaper
Bitt (771)
Hode (1)
Høyde (Skulderhøyde) cm (61)
Kondisjon (44)
Labber (alle 4 labber set sammen) (121)
Labber antall støttende tær (643)
Labber antall tær (713)
Labber hver for seg (3)
Lengde (bryst_halerot) cm (4)
Pelsfarge (3086)
Størrelse (27)
Tredeputer (17)
Tredeputer antall (10)
Vekt kg. (74)

41
Hundeomtaler
3288
Hunde eier
248
Kenneler
718
Hundebilder
270
Hundedokumentasjoner
Antall valp for:

ÅrAntall
2017 76: Hundeliste
2016 159: Hundeliste
2015 167: Hundeliste
2014 118: Hundeliste
2013 183: Hundeliste
2012 176: Hundeliste
2011 127: Hundeliste
2010 185: Hundeliste
2009 140: Hundeliste
2008 173: Hundeliste
2007 168: Hundeliste
2006 149: Hundeliste
2005 196: Hundeliste
2004 145: Hundeliste
2003 184: Hundeliste
2002 156: Hundeliste
2001 139: Hundeliste
2000 128: Hundeliste
1999 122: Hundeliste
1998 111: Hundeliste
12345
Antall kull og avkom for:

ÅrAntall kullAntall avkomgjn. avkomAntall hannAndel hannAntall tispeAndel tispeAntall farAntall morPeriodeEffektiv populasjonAntall hann i avlAntall tispe i avl
2017 21 50 2,38 28 56,00 22 44,00 18 21 2013_2017 78 37 42
2016 33 97 2,94 53 54,64 44 45,36 25 32 2012_2016 101 48 54
2015 29 86 2,97 51 59,30 35 40,70 22 28 2011_2015 114 53 62
2014 25 69 2,76 36 52,17 33 47,83 19 21 2010_2014 116 55 62
2013 21 61 2,90 34 55,74 27 44,26 18 21 2009_2013 118 57 62
2012 28 80 2,86 46 57,50 34 42,50 22 27 2008_2012 121 56 66
2011 22 53 2,41 27 50,94 26 49,06 15 21 2007_2011 115 56 60
2010 22 62 2,82 36 58,06 26 41,94 16 20 2006_2010 115 57 59
2009 18 39 2,17 13 33,33 26 66,67 14 17 2005_2009 101 48 54
2008 27 72 2,67 38 52,78 34 47,22 23 26 2004_2008 106 49 58
12345678
Levende hunder (opp til 12 år gammel med ukjent tilstand og ikke død):
Land/AlderTotalLevende000102030405060708091011121314151617
Norge318574145958969687238522645352722131152 
Sverige765307726222136302244182219151344211
USA55813924231313213510121440222  
Finland427188412931211141523161818292 2  
Danmark35074746514564455212112 
Nederland1318544935729912657 21  
Frankrike126251 422332321 1 1   
Tyskland1167822514594137738421 1
Sveits6635 33 425524213 1   
Tsjekkia2625 34 4432121 1     
123
Antall kullstørrelse per år:
År/KullstørrelseTotal010203040506
201732998510
201655911181241
2015591111181621
20144389141020
2013711226171240
2012641216161640
2011531612141010
201062119181860
2009571811141220
200869201224850
123456789
Antall kullstørrelse per land:
Land/KullstørrelseTotal010203040506
Norge1284259322377247574
USA25410975491281
Sverige23932627758100
Finland1733341563571
Danmark1514136402860
Nederland4212612930
Frankrike378991010
Tyskland26777500
Sveits19373600
Tsjekkia13252220
12
Første lundehunder:
ÅrLandHundenavn
1930 Norge Flida (Jæger's mor 1930)
1969 Sverige Raggebu's Lundy (2723/69)
1973 Finland Urd Av Enerhaugen (14870/73)
1974 Tyskland Taps (02035/75)
1976 Danmark Øgar Av Enerhaugen (14995/76)
1977 Sveits Freja (01075/78)
1985 England Vensaasen's All Toes (04958/86)
1985 Frankrike Kim II Av Åsen (11641/86)
1986 Canada Linesviken's Ask-Viking (21592/86)
1986 USA Haldis (DK22401/86)
123
Hundeliste - år: 2005
HundenavnKjønnLandAvkomFødt
Addie (DK01442/2005) Tispe Danmark 0 03.01.2005
Ainur (FIN35077/05) Tispe Finland 0 15.06.2005
Aksel Lonewolf (n1-17-12-2005) Hann Tsjekkia 10 17.12.2005
Alpi (FIN35075/05) Hann Finland 0 15.06.2005
Anniken Lonewolf (n2-17-12-2005) Tispe Tsjekkia 0 17.12.2005
Anouka (DK01441/2005) Tispe Danmark 0 03.01.2005
Are (05946/05) Hann Norge 0 17.02.2005
Arved Lonewolf (n3-17-12-20057) Hann Tsjekkia 0 17.12.2005
Arwen (FIN35076/05) Tispe Finland 0 15.06.2005
Askja Gonniedatter Av Maastadfjellet (DCNH-LU00032/05) Tispe Tyskland 0 23.12.2005
12345678910...Sist