Viser: Skip Navigation LinksStartside > Alle hunder > Statistikk

Statistikk

 
Vis statistikk :

På denne siden vil du finne informasjon om:
5826
hunder (2972 hann hunder, 2854 tisper)
9747
Hundejournaler
2334
Hundeprestasjoner
5594
Hunde egenskaper
Bitt (771)
Hode (1)
Høyde (Skulderhøyde) cm (61)
Kondisjon (45)
Labber (alle 4 labber set sammen) (121)
Labber antall støttende tær (643)
Labber antall tær (714)
Labber hver for seg (3)
Lengde (bryst_halerot) cm (4)
Pelsfarge (3090)
Størrelse (27)
Tredeputer (17)
Tredeputer antall (10)
Vekt kg. (75)

44
Hundeomtaler
3315
Hunde eier
251
Kenneler
758
Hundebilder
273
Hundedokumentasjoner
Antall valp for:

ÅrAntall
2018 4: Hundeliste
2017 115: Hundeliste
2016 159: Hundeliste
2015 167: Hundeliste
2014 118: Hundeliste
2013 183: Hundeliste
2012 176: Hundeliste
2011 127: Hundeliste
2010 185: Hundeliste
2009 140: Hundeliste
2008 174: Hundeliste
2007 168: Hundeliste
2006 149: Hundeliste
2005 196: Hundeliste
2004 145: Hundeliste
2003 184: Hundeliste
2002 156: Hundeliste
2001 139: Hundeliste
2000 128: Hundeliste
1999 122: Hundeliste
12345
Antall kull og avkom for:

ÅrAntall kullAntall avkomgjn. avkomAntall hannAndel hannAntall tispeAndel tispeAntall farAntall morPeriodeEffektiv populasjonAntall hann i avlAntall tispe i avl
2017 32 80 2,50 42 52,50 38 47,50 27 32 2013_2017 89 41 49
2016 33 97 2,94 53 54,64 44 45,36 25 32 2012_2016 111 52 60
2015 29 86 2,97 51 59,30 35 40,70 22 28 2011_2015 121 56 66
2014 25 69 2,76 36 52,17 33 47,83 19 21 2010_2014 120 58 63
2013 21 61 2,90 34 55,74 27 44,26 18 21 2009_2013 120 58 63
2012 28 80 2,86 46 57,50 34 42,50 22 27 2008_2012 121 56 66
2011 22 53 2,41 27 50,94 26 49,06 15 21 2007_2011 115 56 60
2010 22 62 2,82 36 58,06 26 41,94 16 20 2006_2010 113 56 58
2009 18 39 2,17 13 33,33 26 66,67 14 17 2005_2009 99 47 53
2008 27 72 2,67 38 52,78 34 47,22 23 26 2004_2008 104 48 57
12345678
Levende hunder (opp til 12 år gammel med ukjent tilstand og ikke død):
Land/AlderTotalLevende00010203040506070809101112131415161718
Norge3222751 73958869677337502643332319111052 
Sverige771302 122522213630224418221915444211
USA559101 2433131321351012141222  
Finland428167 61293111114152316181782 2  
Danmark355774846514564354212112 
Frankrike13127 4 522322221 1 1   
Nederland12979 24935729911654 21  
Tyskland11774 22614594137733421 1
Sveits6834 133 525523212     
Tsjekkia2622  34 343212        
123
Antall kullstørrelse per år:
År/KullstørrelseTotal010203040506
20181000100
201746101511820
201654811171341
2015581010191621
20144389141020
2013711226171240
2012641216161640
2011531612141010
201062119181860
2009571811141220
123456789
Antall kullstørrelse per land:
Land/KullstørrelseTotal010203040506
Norge1278260326380250584
USA25410975491281
Sverige23931637659100
Finland1743341573571
Danmark1524136402960
Nederland4212612930
Frankrike3669101010
Tyskland26777500
Sveits20373700
Tsjekkia13252220
12
Første lundehunder:
ÅrLandHundenavn
1930 Norge Flida (Jæger's mor 1930)
1969 Sverige Raggebu's Lundy (2723/69)
1973 Finland Urd Av Enerhaugen (14870/73)
1974 Tyskland Taps (02035/75)
1976 Danmark Øgar Av Enerhaugen (14995/76)
1977 Sveits Freja (01075/78)
1985 England Vensaasen's All Toes (04958/86)
1985 Frankrike Kim II Av Åsen (11641/86)
1986 Canada Linesviken's Ask-Viking (21592/86)
1986 USA Haldis (DK22401/86)
123
Hundeliste - år: 2006
HundenavnKjønnLandAvkomFødt
Afe Njord Skaldsson (06737/06) Hann Norge 2 26.02.2006
Aldis (NHSB2602929) Tispe Nederland 0 04.04.2006
Alexandra (15493/06) Tispe Norge 0 19.06.2006
Alva Skaldsdottir (06740/06) Tispe Norge 4 26.02.2006
Anarchos Nahkhiirmees (FIN48952/06) Hann Finland 3 23.08.2006
Anarchos Piprane Diva (FIN48953/06) Tispe Finland 0 23.08.2006
Anarchos Quattro (FIN48948/06) Hann Finland 2 28.08.2006
Anarchos Queen Of Hearts (FIN48950/06) Tispe Finland 4 28.08.2006
Anarchos Quick Enough (FIN48949/06) Hann Finland 0 28.08.2006
Anarchos Quicksilver (FIN48947/06) Hann Finland 0 28.08.2006
12345678910...Sist