Viser: Skip Navigation LinksStartside > Alle hunder > Statistikk

Statistikk

 
Vis statistikk :

På denne siden vil du finne informasjon om:
6098
hunder (3088 hann hunder, 3010 tisper)
12156
Hundejournaler
2339
Hundeprestasjoner
5613
Hunde egenskaper
Bitt (775)
Hode (1)
Høyde (Skulderhøyde) cm (63)
Kondisjon (45)
Labber (alle 4 labber set sammen) (123)
Labber antall støttende tær (643)
Labber antall tær (716)
Labber hver for seg (6)
Lengde (bryst_halerot) cm (4)
Pelsfarge (3094)
Størrelse (27)
Tredeputer (17)
Tredeputer antall (10)
Vekt kg. (79)

47
Hundeomtaler
3485
Hunde eier
263
Kenneler
812
Hundebilder
293
Hundedokumentasjoner
Antall valp for:

ÅrAntall
2020 12: Hundeliste
2019 121: Hundeliste
2018 130: Hundeliste
2017 124: Hundeliste
2016 159: Hundeliste
2015 167: Hundeliste
2014 120: Hundeliste
2013 183: Hundeliste
2012 176: Hundeliste
2011 128: Hundeliste
2010 185: Hundeliste
2009 140: Hundeliste
2008 174: Hundeliste
2007 168: Hundeliste
2006 149: Hundeliste
2005 196: Hundeliste
2004 145: Hundeliste
2003 184: Hundeliste
2002 156: Hundeliste
2001 139: Hundeliste
12345
Antall kull og avkom for:

ÅrAntall kullAntall avkomgjn. avkomAntall hannAndel hannAntall tispeAndel tispeAntall farAntall morPeriodeEffektiv populasjonAntall hann i avlAntall tispe i avl
2020 2 6 3,00 1 16,67 5 83,33 2 2 2016_2020 58 27 32
2019 26 80 3,08 32 40,00 48 60,00 23 24 2015_2019 83 38 46
2018 29 85 2,93 39 45,88 46 54,12 26 28 2014_2018 111 51 61
2017 32 80 2,50 42 52,50 38 47,50 27 32 2013_2017 129 60 70
2016 33 97 2,94 53 54,64 44 45,36 25 32 2012_2016 138 63 77
2015 29 86 2,97 51 59,30 35 40,70 22 28 2011_2015 129 58 73
2014 25 69 2,76 36 52,17 33 47,83 19 21 2010_2014 125 58 68
2013 21 61 2,90 34 55,74 27 44,26 18 21 2009_2013 122 58 65
2012 28 80 2,86 46 57,50 34 42,50 22 27 2008_2012 122 56 67
2011 22 53 2,41 27 50,94 26 49,06 15 21 2007_2011 115 56 60
12345678
Levende hunder (opp til 12 år gammel med ukjent tilstand og ikke død):
Land/AlderTotalLevende0001020304050607080910111213141516171820
Norge34077766767870918266566532391824149 1   
Sverige81830512415152520203528223517201062322 
USA57795 4463331213413511242222 
Finland446152 416512931110131222125592 2 
Danmark35861 41846514543121  21  
Nederland139803 514102582889633 21 
Frankrike132271  4 512322221 1 1  
Tyskland12162 31226145731261114111
Sveits6934  1133 524523212    
Tsjekkia2722  1134 341212       
123
Antall kullstørrelse per år:
År/KullstørrelseTotal010203040506
20204020200
20194351313930
20184341311870
2017491115111020
201654811171341
2015581010191621
201445109141020
2013711226171240
2012641216161640
2011541712141010
123456789
Antall kullstørrelse per land:
Land/KullstørrelseTotal010203040506
Norge1335267340394266644
USA26211476501381
Sverige25532727960120
Finland1803441593691
Danmark1534136412960
Nederland481210131030
Frankrike3669101010
Tyskland26777500
Sveits20373700
Tsjekkia13252220
12
Første lundehunder:
ÅrLandHundenavn
1930 Norge Flida (Jæger's mor 1930)
1969 Sverige Raggebu's Lundy (2723/69)
1973 Finland Urd Av Enerhaugen (14870/73)
1974 Tyskland Taps (02035/75)
1976 Danmark Øgar Av Enerhaugen (14995/76)
1977 Sveits Freja (01075/78)
1985 England Vensaasen's All Toes (04958/86)
1985 Frankrike Kim II Av Åsen (11641/86)
1986 Canada Linesviken's Ask-Viking (21592/86)
1986 USA Haldis (DK22401/86)
123